• FİLLİ BOYA SENTOMAXX ANTİPAS  - 15 LT
FİLLİ BOYA SENTOMAXX ANTİPAS - 15 LT
Ürün Kodu : SENTOMAXX ANTİPAS       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  FİLLİ BOYA
293.85 TL   Kdv Dahil
BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR. GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.
-
+

Filli Boya Caparol Trimaxx Antipas

Caparol TriMaXX® Antipas
Caparol TriMaXX® Antipas; Silikon reçine esaslı, hava kurumalı, pas önleme gücü yüksek astar boyadır.

ÖZELLİKLERİAktif pas önleyici antikorozif yapıdaki pigmentlerin özel kombinasyonu ile demir-çelik-sac yüzeyleri paslanmaya karşı korur. Mat görünümlüdür. Silikon reçinesi sayesinde uygulama yüzeyi ile çok iyi aderans oluşturur. Yüksek nem ve zor iklim şartlarına karşı dirençlidir. Üstün örtme kabiliyeti nedeniyle işçilik ve zamandan tasarruf sağlar.

RENKLERKirli Beyaz, Gri, Kırmızı

UYGULANACAK YÜZEYLERHer türlü demir-çelik-sac yüzeylerin (sanayi tesisleri, sanayi makine ve aksamları, köprüler, merdiven ve korkuluklar) korozyonuna engel olmak için kullanılır.

UYGULAMAUygulama yapılacak yüzeyler düzgün, sağlam, astar ve son kat boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Boya yapılacak yüzeyler, her türlü kir, pas, toz, kalıp yağı, gevşek tabakalardan temizlenmeli ve gerekli yüzey düzeltme işlemleri yapılmalıdır. Caparol TriMaXX® Antipas uygulanacak demir-çelik-sac yüzeyler ilk defa antipas ile boyanacak ise iyice zımpara yapıldıktan sonra, yüzeydeki yağ ve kirlilikler Filli Boya Sentetik Tiner’e batırılmış üstüpü ile iyice silinmelidir. Daha önce boyanmış ve pas belirtileri gösteren demir-çelik-sac yüzeyler ise, tel fırça veya zımpara ile demir-çelik-sac yüzeye kadar temizlenmeli ve Filli Boya Sentetik Tiner’e batırılmış üstüpü ile yüzey tozu alınmalıdır. Caparol TriMaXX® Antipas, yüzeye yumuşak tüylü sentetik boya fırçası veya püskürtme yöntemi ile +5°C ile +30°C arasında uygulanmalıdır. Çabuk kuruma ve yüksek örtme gücüne rağmen, aktif koruma amacıyla iki kat ve her katta farklı renk kullanarak uygulama yapılması önerilir. Uygulama esnasında ve ürünlerin tam kuruması tamamlanıncaya kadar, ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir, yüzeyler dondan korunmalıdır. Kullanılan gereçler, uygulamadan hemen sonra Filli Boya Sentetik Tiner ile temizlenmelidir.

Ürünlerimizin, 30.06.2007 tarih 26568 no.lu İnşaat Genel Teknik Şartnamesine uygun yapılan alt yapı yüzeylerinde uygulanması gerekmektedir.

PARLAMA NOKTASI36°C

İNCELTME
Rulo veya fırça ile uygulama kıvamına getirmek için %5-10 oranında Filli Boya Sentetik Tiner ile incelterek iki kat uygulayınız. Havasız (airless) püskürtmede, Filli Boya Sentetik Tiner ile %10-20 oranında inceltilerek yeterli film kalınlığı sağlanmak kaydıyla tek kat uygulanabilir. Farklı marka tinerlerle yapılacak inceltmelerde yüzeyde kabarma, büzüşme, çatlama ve kuruma problemleri oluşabileceği unutulmamalıdır.

KURUMA SÜRESİ (20ºC, %65 HR’de)Dokunma kuruması: 2-3 saat
Katlar arası bekleme süresi: 12-24 saat
Sert kuruması: 24 saat
Not: Daha yüksek bağıl nem ve düşük sıcaklıkta kuruma süreleri uzayabilir.

SARFİYATUygulama yapılacak yüzeyin cinsine, yapısına ve uygulama metoduna bağlı olarak 1 Litre ile tek katta 13-15 m2 alan kaplanabilir (45±10 µm kuru film kalınlığında). Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

Havasız (Airless) PüskürtmedeBasınç: 140 bar
Meme Açısı: 50°
Meme Ölçüsü (inch):0.013”
İnceltme: %10-20

DEPOLAMAAçılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak saklanabilir. Ambalajın içinde bakiye kaldığı zaman kalan boyayı en güvenli şekilde saklamak için, boyanın üstü tamamen kaplanana kadar kullanılan tinerden ilave edilmeli ya da ambalajın kapağı sıkıca kapatılıp, 1-2 kez 180° çevirip düzeltilmelidir.

AMBALAJ15 Litre, 2.5 Litre, 0.75 Litre

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR. GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.
Kargo Firması
:
Mağazadan Teslim
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:

BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR.

GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.

İade/İptal Detayları
:
BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR. GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.
Ürün Etiketleri
FİLLİ BOYASENTOMAXXANTİPAS
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.