• FİLLİ BOYA WOODMAXX AHŞAP EMPRENYE  - 2.5 LT
FİLLİ BOYA WOODMAXX AHŞAP EMPRENYE - 2.5 LT
Ürün Kodu : WOODMAXX-14       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  FİLLİ BOYA
70.60 TL   Kdv Dahil
BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR. GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.
-
+
Filli Boya WoodMaXX Ahşap Emprenye 2.5 Lt için satıcı açıklaması
 
(#636101166)

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Boya TürüYağlı Boya
MenşeiTürkiye
RenkDiğer
DurumSıfır
MarkaFilli Boya
Cephe Yüzeyiİç Cephe

ÖZELLİKLERİ Ahşabı zedeleyen ve ahşabın rengini değiştiren mantarlara karşı yüzeyde mükemmel koruyuculuk sağlar. Ahşabın mukavemetini artırdığı gibi, üzerine gelecek olan renkli ahşap koruyucu, vernik veya boya için çok iyi aderans yüzeyi oluşturur. Kısa kuruma zamanlı, nem ayarlayıcı ve mükemmel işlenebilme yeteneğine sahiptir. Uygulanan malzemenin ömrünü uzatır.

UYGULANACAK YÜZEYLER Tüm atmosfer olaylarına açık olan veya yoğun bir şekilde neme maruz kalan ahşapların emprenyesinde kullanılır. Ahşap evler, pencere, balkon, dış kapı, ahşap çit ve elektrik direkleri, lambri, nemli bodrumların ahşapları ve benzeri yerlerde güvenle kullanılır. Arı kovanları ve saunadaki ahşap yüzeyler ile ambalajsız gıda malzemelerinin barındırıldığı ahşaplarda kullanılmamalıdır. Ayrıca bünyesinde yüksek miktarda doğal yağ içeren teak, iroko vb. ahşap yüzeyler üzerine uygulanmamalıdır.

UYGULAMA Uygulama yapılacak ahşap yüzeylerdeki reçine, zımpara tozu, eski boya kalıntıları temizlenmelidir. Kullanmadan önce ürün mutlaka karıştırılmalıdır. Uygulama yapılacak ahşabın nem oranı %15?i geçmemelidir. Gerçek koruma için iki kat halinde uygulayınız. İkinci kat uygulama en erken 4 saat sonra, en geç 4 haftadan önce yapılmalıdır (23°C ve %50 HR'li ortamda). Masif ahşaplarda, özellikle imalat aşamasında daldırma yöntemi önerilir. Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir, yüzeyler dondan korunmalıdır. Fırça, rulo ve daldırma metodu ile uygulanabilir. Kullanılan gereçler, uygulamadan hemen sonra Filli Boya Sentetik Tiner ile temizlenmelidirToplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR. GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.
Kargo Firması
:
Mağazadan Teslim
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:

BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR.

GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.

İade/İptal Detayları
:
BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR. GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.