• FİLLİ BOYA WOODMAXX DEK.AHŞ.RENKL. WOOD COLOR  - 2.5 LT
FİLLİ BOYA WOODMAXX DEK.AHŞ.RENKL. WOOD COLOR - 2.5 LT
Ürün Kodu : WOODMAXX-7       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  FİLLİ BOYA
74.51 TL   Kdv Dahil
BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR. GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.
-
+

ÖZELLİKLERİ   

Ahşabı zedeleyen ve ahşabın rengini değiştiren mavi mantarlara karşı mükemmel koruyuculuk sağlar. Yüksek penetrasyon gücüyle ahşaba derinlemesine nüfuz eder. Aşındırıcı UV ışınlarına dayanıklı, yüksek kalitede şeffaf pigmentler ihtiva ettiğinden, renkleri solmaz ve ahşabın doğal görünümünü örtmez. Ahşabın mukavemetini artırdığı gibi, üzerine gelecek olan vernik veya boya için çok iyi aderans yüzeyi oluşturur. Kısa kuruma zamanlı, nem ayarlayıcı ve mükemmel işlenebilme yeteneğine sahiptir. Uygulanan malzemenin ömrünü uzatır. 

UYGULANACAK YÜZEYLER  

Eski veya yeni, iç ve dış ortamlardaki ahşap yüzeylerin üzerine güvenle kullanabileceğiniz bir dekoratif ahşap koruyucudur. Ahşap evler, pencere, balkon, dış ve iç kapılar, ahşap çit direkleri, bodrum katlarının ahşapları, ahşap tavan, lambri, kolon ve kirişleri, mobilya elemanları ve benzeri ahşap yüzeyler üzerinde kullanılır. Arı kovanları ve saunalardaki ahşap yüzeyler ile ambalajsız gıda malzemelerinin barındırıldığı ahşaplar üzerinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bünyesinde yüksek miktarda doğal yağ içeren teak, iroko vb. ahşap yüzeyler üzerine uygulanmamalıdır. 

UYGULAMA 

Caparol Holzschutzgrund (Ahşap Koruyucu) kullanıma hazırdır. Uygulamadan önce ve uygulama esnasında karıştırılması önerilir. Eski boyalı yüzeyler tamamen temizlenmelidir. Yeni boyanacak ahşap yüzeylerdeki reçine, zımpara tozu gibi kirlilikler giderilmelidir. Yeni boyanacak ham ahşapta mükemmel korumayı sağlamak amacıyla önceden mutlaka Caparol Holzimprägniergrund (Ahşap Emprenye) uygulaması yapılmalıdır. 24 saat sonra Caparol Holzschutzgrund (Ahşap Koruyucu) yüzeye fırça, rulo ile iki kat veya püskürtme sistemi ile tek kat olarak uygulanmalıdır. Renkli ürünlerde kat sayısı arttıkça renk koyulaşır. Devam eden işlerde aynı kat sayısında uygulama yapılmalıdır. Uygulama yapılacak ahşabın nem oranı %15 i geçmemelidir. +5°C ile +30°C arasında uygulayınız. Kullandığınız aletleri, uygulamadan hemen sonra Caparol Sentetik Tiner ile temizleyiniz. Havasız (Airless) Püskürtmede: Basınç:120-140 bar Meme Açısı:50° Meme Ölçüsü (inch): 0.010”  

İNCELTME 

Kullanıma hazırdır. 

KURUMA SÜRESİ 

(20ºC, %65 HR’de) Sert Kuruması: 8-10 saat İkinci kat uygulama: Solvent bazlı vernik için 24 saat, su bazlı vernik için 48 saat (daha yüksek bağıl nem ve düşük sıcaklıkta kuruma süresi uzayabilir). 

SARFİYAT 

Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 10-12 m2 alana uygulama yapılabilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır. PARLAMA NOKTASI 36ºC 

DEPOLAMA 

Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız. 

AMBALAJ 

15 Litre, 2.5 Litre, 0.75 Litre  

Filli Boya Danışma Merkezi 444 1 222 

TEHLİKE TANIMI 

Xn Sağlığa zararlıdır. 

TEHLİKE UYARILARI 

R 10: Alevlenir. 

R 52/53: Sucul organizmalar için zararlı, sucul ortamda uzun süreli ters etkilere neden olabilir. 

R 65: Zararlı: Yutulması halinde akciğerde hasara neden olabilir. 

GÜVENLİK UYARILARI 

S 1/2: Kilit altında ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edin. 

S 13: Yiyeceklerden, içeceklerden ve hayvan yemlerinden uzak tutun. 

S 20: Kullanım sırasında yemeyin veya içmeyin. 

S 45: Kaza halinde veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız hemen bir doktora başvurun (Mümkünse etiketi gösterin). 

S 46: Yutulması halinde hemen bir doktora başvurun, kabı veya etiketi gösterin. 

S 53: Maruziyetten sakının, kullanmadan önce özel kullanma talimatını elde edin. 

S 56: Bu maddeyi ve kabını tehlikeli veya özel atık toplama yerlerinde bertaraf edin / ettirin. Etiketlendirme için tehlikeyi belirleyici bileşenler: Solvent naphtha (petroleum), medium aliph. Naphtha (petroleum), hydrotreated heavy Naphtha (petroleum), hydrodesulfurized heavy

 


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR. GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.
Kargo Firması
:
Mağazadan Teslim
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:

BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR.

GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.

İade/İptal Detayları
:
BU ÜRÜN MAĞAZA TESLİMİDİR. GÖNDERİ YAPILAMAZ VE İADESİ ALINMAZ.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.