Malzeme teslimatı mağazamızdan da yapılmakta olup kargo ile istenilen ürünlerde kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

Satışı yapılan ürünlerin tahmini teslimat süreleri değişkenlik göstermektedir.

Siparişiniz de birbirinden farklı zamanlarda temin edilen ürünler bulunabilir. Ürünleriniz temin edildikten sonra bekletilmeden hemen kargoya verilmektedir.

Ayrıca ürünleriniz daha hızlı ulaşması için ayrı depolardan çıkışı yapılmış olabilir, lütfen kargo takip numaranızdan detaylarını kontrol ediniz.

Hafta sonu gerçekleşen siparişler pazartesi gününden itibaren işleme alınmaktadır. Kargo ile gerçekleştirilen ürün teslimatı sürecinde kullanıcı sistemde belirtilen adreste bulunamaz ise kullanıcıya kargo elemanı tarafından ziyaret notu bırakılır. Adresine ihbar notu bırakılan kullanıcının 5 gün içerisinde irtibata geçmemesi durumunda kargo göndericiye iade edilir.

Ancak bu takdirde dahi kullanıcı kredi kartı hesabından kargo ücreti kesildikten sonra kullanıcıya para iadesi yapılır. Kargo firmaları ilçe merkezlerine uzak olan yerleşim bölgelerine teslimat yapmamaktadır. Sipariş vermeden önce ilgili kargo firmasının ürünün teslim edileceği bölgeye teslimat yapıp yapmadığını öğrenmeniz sipariş verdiğiniz ürünün adresinize teslim edilebilmesi için önemlidir. Ayrıca kargo firmaları sipariş edilen ürünü bulunduğunuz kata çıkarmayıp bina kapısına kadar teslim etmektedir. Ayrıca ağır, ebat olarak büyük vb ürünlerin adalara teslimatında;

kargoların bu tarz ürünlere dair taşıma hizmeti olmadığından dolayı, müşterilerimiz kargolarını şubesinden kendileri teslim almalıdır Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının teslimatı sorunsuz yaptığı kabul edilir. Bu nedenle siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz.

Kargonuzun eksik ya da yanlış gelmesi durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve bu durumu müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Siparişinizde yer alan ürün/ürünlerde paket içinden çıkması gereken aparat ya da aksesuarlardan biri ya da bir kaçı eksik ve sipariş ettiğiniz üründen farklı bir ürün gönderilmiş ise müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Satın aldığınız ürün depomuzdan sevk edilirken faturası ile birlikte gönderilir. Eğer doğrudan tedarikçi firma tarafından size gönderilen bir ürün ise faturanız en kısa sürede posta ile adresinize gönderilecektir. Sitemizden satışı yapılan ürünler açılmadan adresinize gönderilmektedir. Bu sebeple genellikle ürün paketleri içinde bulunan garanti belgeleri tarafımızdan kaşelenememektedir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.